Image Header Info

S.C. PLASMATERM S.A.

office@plasmaterm.ro

Blog

Noua Generație

Noua Generație

Vă prezentăm echipa noastră compusă din ingineri tineri, care se străduiesc să fie la curent cu tendințele industriei în fiecare zi. Compania noastră acordă importanță flexibilității reprezentate de tânăra generație. Datorită de entuziasmul proaspăt, tineresc care este prezent în compania noastră, lângă creșterea productivității, zilele noastre de lucru le petrecem într-un mediu prietenos și familial.

În plus, așteptăm cu brațele deschise colegi ingineri care doresc să se alăture echipei noastre. În principal ingineri chimici, electrici și ingineri care doresc să se reprezinte în domeniul metalurgiei / turnătoriei (inginer metalurgic).

Compania noastră sprijină, de asemenea, noile talente, acestea având ocazia să facă la noi practica de vară, să aibă loc de muncă cu part-time și să participe la lucrări practice universitare în laboratoarele noastre.

Dacă ești interesat, nu ezita să ne contactezi la sediul companiei sau să ne trimiți CV-ul.

Alătură-te și tu echipei noastre și hai să turnăm visele împreună.

Leave a comment